Super Sused

Určite ste už počuli o službe Super Sused, ktorá spája dokonalým spôsobom potreby domácnosti s ponukou rozličných služieb. Zdieľaním svojich zručností môžu šikovní majstri pomôcť s ľubovoľnou činnosťou, ktorú je potrebné doma urobiť. Týmto spôsobom si napríklad rodina zabezpečí upratanie bytu a šikovná študentka získa peniaze naviac. Chceli by ste si privyrobiť svojimi zručnosťami aj vy? Pozrite si 5 dôvodov, prečo by ste to mali urobiť a stať sa Super Susedom.

1. Všetky požiadavky na jednom mieste

Ak niekto potrebuje zopár šikovných rúk na ľubovolné domáce práce, nájde ich všetky na jednom mieste. Nemusí vyhľadávať kontakty a následne obvolávať odborníkov, stačí ak zadá svoju požiadavku a vy sami ponúknete svoje služby i sumu, za ktorú požadovanú činnosť vykonáte – tým sa dostávate priamo k ľuďom, ktorí vaše zručnosti potrebujú.

2. Práce vo vybranej lokalite i čase

Viac sa nemusíte obávať, že vás budú kontaktovať ľudia mimo vášho pôsobiska. Niekomu sa to môže zdať ako smiešna záležitosť, ale časová strata, ktorá vznikne cestovaním na opačný koniec mesta v zápche, môže výrazne skomplikovať život, najmä ak máte v pláne aj nejaká ďalšie činnosti, ako je vyzdvihnutie dieťaťa zo škôlky.

3. Každý vie vopred, akú sumu dokáže zarobiť

Tu je síce veľmi dôležitá komunikácia so zadávateľom, ale ak je požiadavka dostatočne popísaná vopred, je odhad ceny, ktorú ponúknete  – ponuka, zodpovedajúca skutočnosti. Vy ako majster tak poznáte hodnotu svojej práce a úplne presne viete, aká čiastka vám príde na účet.

4. Bez obáv z neplatičov

So službou Super Sused sa nemusíte obávať, že by vám niekto za vašu prácu nezaplatil. Každý zadávateľ platí čiastku za službu vopred. Po vykonaní činnosti vám zašleme vašu odmenu na váš účet. Je to bezpečnostná poistka tak pre vás, ako aj pre zadávateľa, ktorý sa nemusí obávať, že prácu nevykonáte alebo neprídete vôbec.

5. Najlepší majú najviac zákaziek

Je to logické. A pomerne ľahko a prehľadne kontrolovateľné. Každý zadávateľ má možnosť ohodnotiť svojho Super Suseda. Majster s najlepšími hodnoteniami má najvyššiu dôveru u ľudí a tým aj podstatne vyššiu pravdepodobnosť získania zákazky.

Tak čo na to poviete? Ešte stále uvažujete nad tým, či sa do toho pustiť? Vaša registrácia je predsa zadarmo. Pridajte sa k nám.

Komentáre